چرا اتوماسیون اداری نگاه را انتخاب کنیم؟

یکی از مهمترین سوالاتی که در ذهن مخاطب نقش می بندد این است که چرا اتوماسیون اداری نگاه را انتخاب کنم؟

علیرغم تمام مزیت های منحصر به فردی که اتوماسیون اداری نگاه دارد تنها به چند مورد از مزایای مهم این محصول برای کاربران اشاره می کنیم:

1- برخلاف محصولات موجود در بازار هزینه خرید دائمی این نرم افزار در مقابل بازگشت سرمایه آن تقریبا چیزی معادل رایگان است.

2-برخلاف سایر تولید کنندگان که هزینه های پشتیبانی و نگهداری نرم افزار گاها از خود برنامه بسیار گرانتر تمام می شود اتوماسیون نگاه هزینه نگهداری خاصی ندارد.

3- آپدیت ها و امکانات جدید در اتوماسیون نگاه رایگان است و برای همیشه هم رایگان خواهد ماند ، فراموش نکنید بسیاری از همکاران ما در ازای افزودن هر ماژول چندصدهزارتومان به بهانه آپدیت و … از مشتریان خود پول دریافت می نمایند.

4- پشتیبانی اتوماسیون اداری نگاه از 7 صبح تا 11 شب همواره پاسخگوست و همواره در کنار مشتریان هست.حتی در روزهای تعطیل.

5- کار با اتوماسیون اداری نگاه بسیار ساده است، هیچ چیز پیچیده ای نیست که کاربران شرکت را سردرگم کند و برای آموزش سیستم ماه ها وقت و هزینه به شرکت تحمیل شود.

6- اتوماسیون اداری نگاه دارای مشتریان بسیار زیادی است(لیست مشتریان) که این موضوع علیرغم اینکه نشان دهنده کیفیت این محصول است باعث شده ایرادات و خاطاهای اساسی در این برنامه وجود نداشته باشد و تقریبا همه باگ های برنامه گرفته شده است

7- اتوماسیون اداری نگاه با واژه پرداز مایکروسافت ورد همگام شده است، این یک مزیت بسیار مهم است چرا که به کاربر انعطاف و امکانات بی پایان آفیس را در تهیه مکاتبات ارائه می نماید.بسیاری از اتوماسیون های حتی گرانقیمت بازار از امکانات ابتدایی گزارش ساز ها برای فرم سازی استفاده مینمایند که دستو پای کاربر را به شدت میبندد و محدود میشوند.تصور کنید کاربر در متن نامه خود بخواهد جدول ، تصویر ، تغییر فونت و… اعمال نماید، بدون مایکروسافت ورد امکانپذیر نخواهد بود.پس این نکته بسیار مهمی است که اتوماسیون اداری نگاه به آن مسلح شده است.

8- میخواهید بدانید چرا اتوماسیون اداری نگاه محبوب است؟ خب امتحانش کنید! نگران نباشید دموی اتوماسیون اداری نگاه به مدت یک ماه کاملا رایگان در خدمت شماست!

2 دیدگاه در “چرا اتوماسیون اداری نگاه را انتخاب کنیم؟

 • با سلام
  ابتدا جای دارد از همه عوامل گروه نرم افزاری بایوتک تشکر کنم
  مدتی است از نرم افزار اتوماسیون اداری نگاه در شرکتمان استفاده می کنیم و مایه مباهات است که تولید داخلی کشورمان اینقدر با کیفیت، کارامد و مقرون به صرفه هست، امید است پیشرفت روز افزون شما را ببینیم .
  در جهت بهبود نرم افزار اتوماسیون اداری نگاه پیشنهاداتی دارم:
  1- مشاهده پیوست های اسکن شده یا الصاق شده و در همان صفحه نامه های وارده و صادره که در صورت اشتباه همان جا ویرایش شود.
  2- امکان برچسب زدن در صفحه ثبت نامه های وارده، بدلیل حجم زیاد نامه ها گاهی اوقات فراموش میشود در کارپوشه شخصی برچسب نامه زده شود.
  3- قابلیت شماره زنی بر اساس پروژه های مختلف، در روال قدیم (فیزیکی) شماره زنی نامه های شرکت هر پروژه کد مخصوص به خود را داشت ولی در نرم افزار تمامی نامه ها پشت سر هم شماره میخورند و امکان تعریف کد پروژه برای ثبت شماره بالای سربرگ وجود ندارد و به همین دلیل مثل قبل به صورت دستی شماره نامه ها را میزنیم، به همین دلیل مجبور به ثبت شماره اتوماسیون و شماره دستی در دفتر هستیم.
  4- قابلیت جست و جوی پیش نویس نامه ها در تب جست و جو، بدلیل اینکه اکثر نامه های صادره باید به امضا مدیر عامل شرکت برسند حجم پیش نویس های تنظیم شده برای ایشان زیاد بوده و پیدا کردن پیش نویس خاص سخت میشود.

  • با سلام و تشکر از حسن نظر شما
   برای راهنمایی در خصوص مورد شماره 3 تماس بگیرید
   در خصوص سایر موارد در گروه مطرح و پس از بررسی فنی اقدام خواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 3 =